Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 81)

Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и огр...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 11.5*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и огр...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень: топаз оттенка Sky Blue овальной огранки. Купить натуральный топаз для украшения можно в интернет-магазине Topgems по низкой цене. Огромный выбор топазов в каталоге драгоценных камней Код товара: Е1...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний аметист у формі квітки купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е15497 Розмір каменю: 10.7*10.6*7.8мм Колір фіолетовий Огранювання: фантазійна Чистота: VVS Обробка: ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10.7мм |
| Форма огранювання: | квітка, фантазійна |

Зеленый аметист в форме цветка (фантазийная огранка) Код товара: Е143821 Размер камня: 9.8мм Цвет: как на фото Огранка: фантазийная (цветок) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Уругвай...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | фантазийная |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21232 Розмір: 10.5*4.3*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10.5*4.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Амазонит камень: цена, фото, купить в Украине Амазонит- камень, что помогает обрести гармонию и спокойствие, особенно в семейных отношениях. Он добавляет положительную энергетику как человеку так и его до...
| Камінь: | амазонит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 65*60мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий натуральний аметист груша. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15512 Розмір каменю: 29*18*13мм Колір фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 29*18мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21*18мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 36.85Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 28*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 36.35Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 24*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий натуральний аметист. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15469 Розмір каменю: 23*19*13мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEA...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 23*19мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 33.76Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 23*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий натуральний аметист. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15443 Розмір каменю: 19*17*13мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Боліві...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 25*18мм |
| Форма огранювання: | овал |

















































