Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 72)

Код товара: МК10010 Длина: 50см Камень: аметист Размер камней: 18*12мм (средний камень) .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Бусы из аметиста купить в Украине. Не знаете где купить бусы из натурального аметиста, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить бусы из аметиста в Украине можно в интерне...
| Вага: | 145г |
| Длина: | 60см |
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Код товара: 022750 Вес: 85,1 г. Длина: 55 см. Камень: Аметист(нат.) Камень: Агат(нат.) Тип замочка: Родированый сплав .....
| Вага: | 85,1 г. |
| Длина: | 55 см. |
| Тип замочка: | Родированый сплав |
| Камінь: | Агат(нат.) |

--- Вашему вниманию представлен один из лучших браслетов с натуральными камнями: Браслет с Раухтопазом. Код товара: МК10035 Длина: 19см (регулируется, стрейч) Камень: раухтопаз Размер камней: 20*1...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |

Браслет з натурального раухтопазу "Спокій" купити в Україні: ціна, фото Раухтопаз - камінь душевного спокою, рівноваги, антистрес. Нейтралізує печаль, втома, злість. Дарує душевну гармонію, ідеальний для мед...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |

Браслет Натуральний Амазоніт, Рутиловий кварц (Волосатик): цена, фото, купити в Україні У поєднанні з Амазонітом Рутиловий Кварц уособлює сильний талісман сім'ї, сімейних відносин, сповнених кохання, достатку...
| Камінь: | амазоніт, рутиловий кварц |
| Колір каменя: | жовтий, зелений |

Код товара: МК10033 Длина: 18см (регулируется, стрейч) Камень: аметист Размер камней: 25*8мм .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Жіночий срібний браслет з натуральним аметистом "Фіолент" 17.5см Срібний браслет з дорогоцінним каменем аметист без розсипу цирконів - ідеальне рішення, для тих хто не любить надто кричущ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |

Браслет з натуральним аметистом та рожевим кварцем купити в Україні: ціна, фото, каталог Артикул: МК10137 Довжина: 21см (регулюється, стрейч) Камінь: аметист, рожевий кварц Розмір каменя: 25*12мм ...
| Вага: | 79г |
| Длина браслета: | 21см |
| Камінь: | аметист, рожевий кварц |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |

Браслет з натуральним аметистом та рожевим кварцем купити в Україні: ціна, фото, каталог Артикул: МК10178 Довжина: 20см (регулюється, стрейч) Камінь: аметист, рожевий кварц Розмір каменя: 20*12мм ...
| Вага: | 54г |
| Длина браслета: | 20см |
| Камінь: | аметист, рожевий кварц |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |

Браслет з натуральним аметистом, агатом і сердоліком (стрейч) Сердолік: ♥ найсильніший талісман любові, заряджає своєю енергетикою ♥ приносить успіх в справах і привертає благополуччя ♥ допом...
| Камінь: | аметист, сурдолік, агат |
| Колір каменя: | мультиколор |

Браслет з натуральним аметистом і сердоліком (стрейч) Сердолік: ♥ найсильніший талісман любові, заряджає своєю енергетикою ♥ приносить успіх в справах і привертає благополуччя ♥ допомагає зна...
| Камінь: | аметист, сурдолік |
| Колір каменя: | мультиколор |

Браслет з натуральним аметистом і сердоліком (стрейч) Сердолік: ♥ найсильніший талісман любові, заряджає своєю енергетикою ♥ приносить успіх в справах і привертає благополуччя ♥ допомагає зна...
| Камінь: | аметист, сурдолік |
| Колір каменя: | мультиколор |

Браслет з натуральним аметистом купити в Україні: ціна, фото, каталог Артикул: МК10128 Довжина: 20см (регулюється, стрейч) Камінь: аметист Розмір каменя: 25*12мм Вага: 72.67г .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |

Браслет з натуральним аметистом купити в Україні: ціна, фото, каталог Артикул: МК10217 Довжина: 18см (регулюється, стрейч) Камінь: аметист Розмір каменя: 12.5мм Вага: 42г .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |

Браслет натуральний Амазонит купити в Україні. Не знаєте де купити браслет з натурального амазоніту, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити браслет з амазоніту в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У нас В...
| Вага: | 25г |
| Камінь: | амазонит |
| Колір каменя: | зелений |

















































