Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 18)

Колекційний Танзаніт 12.5*10мм з Сертифікатом купити в Україні. Натуральний танзаніт огранка серце купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Харак...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 12.5*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний імперіал топаз 16.5*15.7мм (серце) купити в Україні Код товару: Е15601 Розмір каменю: 16.5*15.7* 8.3мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: HEATED...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 16.5мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний імперіал топаз 15.5*13.7мм (серце) купити в Україні Код товару: Е15602 Розмір каменю: 15.5*13.7* 9.5мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: HEATED...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 15.5мм |
| Форма огранювання: | серце |

Танзаніт пара круг 6мм купити в Україні. Натуральний танзаніт огранка серце купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика Код товара: Е21383 Розмір каменів: 6*6*3.88мм, 5.92*5.9...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Жовто-зелено- синій поліхромний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17103 Розмір каменя: 4.8*4мм. Огранка: овал Колір...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.8*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Амазоніт камінь: ціна, фото, купити в Україні Амазоніт- камінь гармонії, спокою, душевної рівноваги і ментального здоров'я Код товара: Е21926 Розмір: 57Х40Х26mm. Огранка: без огранки ...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 57*40мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Рідкісний Colour Change блакитний сапфір (змінює колір в ультрафіолеті) Характеристика: Код товару: Е21922 Камінь: сапфір Колір: блакитний/рожево-малиновий в ультрафіолеті Ог...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5.2мм, 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Срібний перстень з натуральним топазом і чорним родієм купити в Україні: ціна, фото Код товару: К1879 Срібло 925 проби (проба стоїть на виробі), чорний родій Розмір каблучки: 19 Камінь: топаз, ...
| Розмір каблучки: | 19 |
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |

Срібний перстень з натуральним топазом і чорним родієм купити в Україні: ціна, фото Код товару: К1878 Срібло 925 проби (проба стоїть на виробі), чорний родій Розмір каблучки: 19.5 Камінь: топаз...
| Розмір каблучки: | 19.5 |
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |

Срібні сережки підвіски з натуральним топазом і чорним родієм купити в Україні: ціна, фото Код товару: С1653 Срібло 925 проби (проба стоїть на виробі), чорний родій Камінь: топаз, сапфір, аметист...
| Вид виробу: | сережки |
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |

Колекційний аметист 99.75Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист без огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 37*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21520 Вага: 9.9 карат Розмір каменю: 12.1*10.1*6мм, 12*9.9*5.5мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Уругвай Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21215 Розмір каменю: 16.3*15.1*8мм Колір intense purple Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16.3*15.1мм |
| Форма огранювання: | груша |

Драгоценный камень сапфир кабошон купить в Украине Код товара: Е14392 Размер камя: 13.2*9.9*7мм Цвет: синий Огранка: кабошон Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 9 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 13*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е17229 Розмір каменя: 14.2 X11.7 Х 5.7 mm. Огранка: овал (кабошон) Колір: див.фото Чистота: Opaque Обробка: HEATED Походження: Цейлон Твердість: 9,0 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 14.2*11.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист 13.5мм кушон (подушка) Код товару: Е21785 Розмір каменю: 13.5*13.5*8.4мм Колір фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Тверд...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.5мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |


















































