Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 41)

Код товара: Е1269 Вес: 4.1Ct Размер : 7.9 X 8.0 X 5.4 – 8.0 X 8.6 X 5.6 mm. Огранка: подушка Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Уругвай Твер...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*8мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Інвестиційний Натуральний Смарагд огранювання октагон вагою 4.1Ct і розміром 10мм. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, внутрішня морфологія каменю ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Натуральний сапфір 9.1*8.7мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою 4 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огранований&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.1*8.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 4.15Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 12*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 4.15 Карата розміром 11.3*8.95мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього коль...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11.3*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін купити в Україні Артикул: Е15016 Розмір каміння: 11.1 X 6.4Х 5.5мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий на світлі, при вечірньому світл...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | різнокольоровий, зелений |
| Розмір каменя: | 11.1*6.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Рідкісний трикольоровий блакитний турмалін (Афганістан) без огранки купити в Україні Неймовірний натуральний чорно-блакитний турмалін з альбітовою породою- справжній витвір природи, без жодного впливу людини. Сил...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 10.2*6.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень топаз огранка октагон купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Топаз в форме прямоугольника, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

☑️Артикул: е21756 ☑️Камінь: агат Турітелла ☑️Вага: 39Ct ☑️Розмір: 33.4*23.4*6.6мм ☑️Колір: коричневий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана Турітелла Агат - особливий різновид агаті...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 33*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика Код товара: Е22170 39Ct Розмір: 33*23.2*6.8mm. Огранка: кабошон Колір: білий/беж Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7.5 В интернет магазине Topgems В...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 33*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21367 Розмір: 38Х38Х38мм Огранювання: сфера, куля Колір: сірий, чорний Чистота: opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topg...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, чорний |
| Розмір каменя: | 38мм |
| Форма огранювання: | фантазійна, сфера, куля |

☑️Артикул: е22038 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 37Ct ☑️Розмір: 34*22.3*6.6мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 34*22мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

☑️Артикул: е22052 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 37Ct ☑️Розмір: 28.5*28.5*4.9мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 28.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Код товару: Е15668 Розмір каменів: 35Х15мм Огранювання: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість к...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 35*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика каменю: Код товару: Е15666 Вага каменю: 377Карат Розмір каменю: 70.8* 54 * 16мм Колір каменю: коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 71*54мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Може самостійно стояти на поверхні Артикул: Е21368 Розмір каміння: 66X33Х23мм Огранювання: без огранки Чистота:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 66*33мм |
| Форма огранювання: | без огранки |



















.png)

























