Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 40)

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14913 Розмір каменя: 9.9*8.2*5.9mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1-SI Обробка: HEAT...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 10*8.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Аквамарин серце кабошон 11.5мм "Крила Янгола" купить в Украине. Характеристика Код товару: Е15587 Розмір каменя: 11.5Х10mm. Огранка: серце кабошон Колір:...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 11.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, серце |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 9.1*8.2мм купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е15122 Розмір каменів: 9.1 x 8.0 x 4.8мм Огранювання: овал (кабошон) Колір чорний Чистота: Opaque ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 9.1*8.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 10.1*8.4мм купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е15123 Розмір каменів: 10.1 x 8.4 x 4.3мм Огранювання: овал (кабошон) Колір чорний Чистота: O...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 10.1*8.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14.7*9.7мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14.7*9.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е17275 Розмір каменів: 8X8Х5мм Огранювання: квадрат (принцеса) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Код товару: Е21787 Розмір каменю: 12.7*7.9мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12.7*8мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Розкішний Бразильський Аметист з чіткими лініями росту кристалу Код товару: Е17170 Розмір каменю: 14*10*5.2мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14580 Розмір каміння: 22X4Х3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь рубін 9.1*6.8мм кабошон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристра...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.1*6.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21312 Розмір каміння: 29.6X5Х4мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 29.6*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Звездчатый Рубин (звездный рубин) с сертификатом купить в Украине. Натуральный рубин с эффектом астеризма розового цвета (из-за отсутствия темных красных оттенков геммологи из Гемцентра Украины ...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 9*7.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Аквамарин овал з Сертифікатом 11.2*9.5мм купить в Украине. Характеристика Код товару: Е15588 Розмір каменя: 11.2Х9.5Х6.89mm. Огранка: овал Колір: (AQUA ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 11.2*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Аквамарин 4.25 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е17171 Розмір каменя: 12.6Х9.5Х5.0mm. Огранування: кабошон овал Колір: (AQUA BLUE) блакитн...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.6*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Зелений агат форми октагон 11.2*9.1мм: ціна, фото, каталог Код товару: Е152681 Розмір каменя: 11.24х9.11х5.71мм Огранка: октагон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Ботсвана ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 4.21 Карата розміром 10.85*8.67мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синьог...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |



















.png)

























