Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 38)

Двухцветный Турмалин Дравит кабошон купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Ук...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 10*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е17099 Размер камней: 10.0 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 12.7*9.2мм груша купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрас...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 12.6*9.2мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е14894 Розмір каменя: 11.1*11.1*5.9мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI (невеликі внутрішні включення) Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 11.2*9.5мм купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е15641 Розмір каменів: 11.2 x 9.5 x 4.4мм Огранювання: овал (кабошон) Колір чорний Чистота: Op...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 11.2*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21595 Розмір каменю: 11.8*7.5мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11.8*7.5мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Знаки Зодіаку кому просто необхідний Раухтопаз: Стрілець, Лев, Скорпіон, Терези, Козеріг Характеристика каменю: Код товару: Е15619 Вага каменю: 490 Карат Розмір каменю: 65 * 55 * 27мм Колір ...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 65*55мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Характеристика Артикул: Е21935 Вага: 44Ct Розмір каміння: 36Х26.5Х4.9mm Огранювання: жеода, немає Колір: ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, бежевий |
| Розмір каменя: | 36*26мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода |

Жеода зеленого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купити&n...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 45*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: МК10029 Длина: 47-51см (регулируется) Камень: эфиопский опал Размер камней: 3мм - 5мм Вес: 41Ct .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Бусы аквамарин "Северное сияние" купить в Украине. Не знаете где купить бусы из натурального аквамарина, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить бусы из с...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный розовый сапфир (кристалл, сырье) без огранки купить в Украине. Сертификат на камень! Код товара: Е14430 Размер камней: 19.2*16.5*14.0mm. Огранка: без огранки Цвет: розовый Чистота: SI Обработк...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 19*16.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е17230 Размер камней: 8.1 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рідкісний поліхромний турмалін (Афганістан) без огранки купити в Україні Код товару: Е21200 Розмір каменів: 16.3х6 х6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 16*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е130034 Размер камней: 14.8X 11Х5.7мм Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мексика Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14776 Розмір каменя: 10.6*8.5*6.2mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1-SI Обробка: HEA...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 10.6*8.5мм |
| Форма огранювання: | овал |



















.png)
























