Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 42)

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22129 36.4Ct Розмір каміння: 20.3X17Х15мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 2*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15669 Розмір каменів: 35Х15мм Огранювання: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість к...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 35*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист без огранки купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 28.5*18.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великі натуральні аметистт пара. Гідні камені для інвестицій та розкішних сережок! Код товару: Е21258 Розмір каменю: 19.6*15.8*9.4мм, 19.2*15.2*11.1мм Колір фіолетовий (з рожевим відтінком на сонці) ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 19*15мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: МК10144 Довжина: 47-51см (регулюється) Камінь: ефіопський опал Розмір каменів: 3 мм - 6мм Вага: 33Ct .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Характеристика Артикул: Е213580 Розмір каміння: 39Х15Х17mm Огранювання: жеода, немає Колір: беж Чистота: ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, бежевий |
| Розмір каменя: | 39*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода |

Бусы турмалин "Радуга" купить в Украине. Не знаете где купить бусы из натурального аквамарина, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить бусы из турмалина в...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | мультиколор |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22125 32.9Ct Розмір каміння: 35.7X16.3Х8.7мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження кам...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 35.7*16.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний жовтий топаз 25.5*15мм (без огранки) купити в Україні Код товару: Е15674 Розмір каменю: 25.5* 15* 8.6мм Колір: світло-жовтий Огранювання: кристал без огранки Чистота: SI Обробк...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

☑️Артикул: е21693 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 31Ct ☑️Розмір: 24.7*24.7*6.7мм ☑️Колір: коричневий мультиколор ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Мексика .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 24.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21749 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 31.3Ct ☑️Розмір: 26.5*20*7мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 27*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21985 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 30Ct ☑️Розмір: 28*20*6.8мм ☑️Колір: світло-коричневий (пісочний) смугастий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | бежевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 28*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика каменю: Код товару: Е15665 Вага каменю: 301Карат Розмір каменю: 77.4* 45 * 18мм Колір каменю: чорно-коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз, моріон |
| Колір каменя: | коричневый, чорний |
| Розмір каменя: | 77*45мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пара зелених турмалінів (верделітів) без огранки купити в Україні Код товару: Е17060 Розмір каменів: 11.2х3.8 х3.2мм; 10.6х4.4х3.6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь рубін 10.1*8.7мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристраст...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10.1*8.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Топової якості натуральний Масайський Фанта гранат ( спессартин) характеристика: Код товару: Е21972 Вага: 3.69Ct Розмір каменів: 10*6.6*6.5мм Огранювання: немає Колір: оранжев. в тіні, мандариново-вогнян...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*6.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |



















.png)
























