Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 36)

Дорогоцінний камінь рубін 16*10мм груша кабошон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін великого розміру у формі краплі (груша). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті. Натуральний ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 16*10мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Дорогоцінний камінь рубін 10.5*8.7мм кабошон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристр...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10.5*8.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний рубін без огранки 11мм купити в Україні: ціна, фото Натуральный рубин розового цвета (из-за молодости камня и отсутствия темных красных оттенков геммологи из Гемцентра Украины называют его "розовым са...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 11*8.32мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21480 Розмір каменів: 13.1X13Х6мм Огранювання: подушка (кушон) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | квадрат, подушка, кушон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21392 Розмір каменю: 16*11.7*6.3мм Колір поліхромний фіолетовий з рожевими відблисками на сонці Огранювання: груша Чистота: VVS...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*11.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21250 Розмір каменю: 16*11.7*6.6мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огран...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*11.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Пара зелених агатів груша на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15918 Размер камней: 12.7-12.8х9мм Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21230 Розмір: 10.9*7.5*5.8мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10.9*7.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Лондон топаз 12.2*11.8мм (груша) - Відео Код товару: Е15048 Розмір каменів: 12.2*11.8мм Огранювання: груша Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: необроблений, негрітий Походження каменів: ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.2*11.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14463 Розмір каміння: 20X5Х5мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 16.5*7.8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь спессартин гранат 10.2* 9.2мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартин гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україн...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10.2*9.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Може самостійно стояти на поверхні Артикул: Е21532 Розмір каміння: 60X41Х32мм Огранювання: без огранки Чистота: OPA...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 60*41мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22126 54Ct Розмір каміння: 36X15Х14мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: А...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 36*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика Код товара: Е17236 Розмір: 42.2Х25.8Х6mm. Огранка: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Оброба: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7.5 В интернет магазине Topgems Вы имеете воз...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 42*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь рубін 10*8.7мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10*8.7мм |
| Форма огранювання: | овал |



















.png)

























