Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 37)

Пара зелених агатів круг на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е21057 Размер камней: 9.75*9.75х5.7мм Огранка: круг Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение ка...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Пара аметистів 10мм огранка серце Код товару: Е15855 Розмір каменю: 10мм Колір фіолетовий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердіст...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товару: Е15630 Розмір каменю: 13.8*9.7*7.3мм Колір фіолетовий Огранювання: фантазійна Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.8*9.7мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Драгоценный камень рубин (без огранки) купить в Украине: цена, фото Натуральный рубин розового цвета (из-за молодости камня и отсутствия темных красных оттенков геммологи из Гемцентра Украины называют его "розовы...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 9.35*9.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Опал Ефіопський 20*11.8мм без огранки Код товару: Е21029 Розмір каміння: 20 x 12 x 7мм Огранування: без огранки Колір: жовтий з різнокольоровими включеннями (фото зробл...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 20*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21213 Розмір каменю: 13.9*8.5мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*8.5мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 10.5*8.3мм купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21862 Розмір каменів: 10.5x 8.3x 5.4мм Огранювання: овал (кабошон) Колір чорний Чистота: Opaque Обро...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 10.5*8.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Аквамарин груша кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е21413 Розміо: 13Х10.2Х6.5мм Огранка: кабошон Колір: зелено-блакитний Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED ПоходженняСанта-...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | зелений, голубой |
| Розмір каменя: | 13*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22121 5.5Ct Розмір каміння: 13.8X7Х6.8мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 14*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21240 Розмір каменів: 11.2X11.2Х7.2мм Огранювання: подушка (кушон) Чистота: VVS (є невеличка подряпинка, позначена на фото- гортай, вона не видима на око, лише при використанні оптичного з...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | квадрат, подушка, кушон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е22084 Розмір каменю: 12.3*10.3*7.5мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 11*9.0мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору малиново-червоний. Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й огранен в формі овалу. Натурал...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11.1*9.0мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара зелених агатів круг на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15919 Размер камней: 9.78-9.8х5.1мм Огранка: круг Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение кам...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний сапфір 9.5*7.9мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 6 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.5*7.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е15297 Розмір каменя: 10*10*7мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS1 Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 11.6*9.3мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристраст...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11.6*9.3мм |
| Форма огранювання: | овал |



















.png)

























