Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для рака
Для рака (text_page 18)

Натуральний жовтий топаз 25.5*15мм (без огранки) купити в Україні Код товару: Е15674 Розмір каменю: 25.5* 15* 8.6мм Колір: світло-жовтий Огранювання: кристал без огранки Чистота: SI Обробк...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

☑️Артикул: е21693 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 31Ct ☑️Розмір: 24.7*24.7*6.7мм ☑️Колір: коричневий мультиколор ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Мексика .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 24.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 23*13.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21749 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 31.3Ct ☑️Розмір: 26.5*20*7мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 27*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21985 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 30Ct ☑️Розмір: 28*20*6.8мм ☑️Колір: світло-коричневий (пісочний) смугастий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | бежевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 28*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е21028 Розмір: 10.3х10.3х5.3mm. Огранка: трилліон Колір: блакитний Чистота: SІ (невеликі видимі включення) Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Камінь зелений онікс октагон 12*8мм: ціна, фото, каталог Код товара: Е21490 Размер камней: 12*8.2*5.2мм Огранка: октагон Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Афр...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 13.5*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний імперіал топаз 10*7мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е2177 Розмір каменю: 10* 7.2* 6.78мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: кушон (подушка) квадрат Чистота: VVS Похо...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | восьмикутних, фантазійна |

Код товару: Е14795 Розмір каменів: 15X 5мм Огранювання: багет Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Вага: | 3.78Ct |
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 15*5мм |
| Форма огранювання: | багет |

Код товару: Е14729 Розмір каменя: 9.2*9.2*5.9мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI1 (незначні включення і маленька точка-виїмка на камені з тильного боку, практично не видно, на фото відобразити ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні Смарагди комплект огранювання октагон вагою 3.5Ct і розміром 8.1*6.1, 7*5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Колумбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, &n...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.1*6.1мм, 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е21031 Розмір каменя: 9.7*9.6*5.3мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI (невеликі включення) Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12*8.6мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*8.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.6мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купит...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е14612 Розмір каменю: 9.9 * 9.9 * 5.2мм Колір блакитний Огранювання: кругла Чистота: VVS Обробка: не оброблений Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |










































