Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для рака
Для рака (text_page 15)

Характеристика Камінь просвердлений - готовий кулон Артикул: Е21970 Розмір каміння: 47Х30Х5mm. Огранювання: кабошон Колір: мультиколор Чистота: VS-Translucent Обробка: тонов. Походжен...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | жовтий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 47*30мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21480 Розмір каменів: 13.1X13Х6мм Огранювання: подушка (кушон) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | квадрат, подушка, кушон |

Код товару: Е21052 Вага: 6.35 Карат Розмір каменів: 10х8мм Огранка: овал кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Пара зелених агатів груша на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15918 Размер камней: 12.7-12.8х9мм Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний Лондон топаз 12.2*11.8мм (груша) - Відео Код товару: Е15048 Розмір каменів: 12.2*11.8мм Огранювання: груша Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: необроблений, негрітий Походження каменів: ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.2*11.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 16.5*7.8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кабошон, круг |

Пара зелених агатів круг на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е21057 Размер камней: 9.75*9.75х5.7мм Огранка: круг Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение ка...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е18016 Размер камней: 14х10х5.2mm. Огранка: овал кабошон Цвет: блакитний Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21955 Вага: 5.6 Карат Розмір каменів: 10.3х8.2х4.4мм, 10*7.9*4.4мм Огранка: овал кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 &nbs...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Аквамарин груша кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е21413 Розміо: 13Х10.2Х6.5мм Огранка: кабошон Колір: зелено-блакитний Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED ПоходженняСанта-...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | зелений, голубой |
| Розмір каменя: | 13*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21240 Розмір каменів: 11.2X11.2Х7.2мм Огранювання: подушка (кушон) Чистота: VVS (є невеличка подряпинка, позначена на фото- гортай, вона не видима на око, лише при використанні оптичного з...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | квадрат, подушка, кушон |

Пара зелених агатів круг на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15919 Размер камней: 9.78-9.8х5.1мм Огранка: круг Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение кам...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 11*9мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код тов...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Код товару: Е15297 Розмір каменя: 10*10*7мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS1 Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 9*7мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |










































