Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для рака
Для рака (text_page 20)

☑️Артикул: е22039 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 23.2Ct ☑️Розмір: 34*17*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 34*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

☑️Артикул: е21637 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 22Ct ☑️Розмір: 26.8*18.7*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 27*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Сердоліковий Агат без огранки 22Ct Сердоліковий агат — це талісман, який вважається потужним оберегом, що захищає від негативної енергії, пристріту та злих намірів. Він також сприяє гармонії, спокою та рівновазі...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | оранжевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 22*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

☑️Артикул: е21771 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 22.6Ct ☑️Розмір: 25.7*19.7*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 26*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Код товара: Е213011 Размер камней: 28.8Х16.6Х6ми Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED П...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 29*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21801 Вага: 21Ct Розмір каменя: 26*9.7*7.6мм Колір: блакитний Огранування: немає Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 26*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

☑️Артикул: е21691 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 21.3Ct ☑️Розмір: 22*18.8*5мм ☑️Колір: білий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 81*46мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 37.4*12.3мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 37*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Сірий з персиковим Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21207 Розмір: 24*17.7*5.8mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT (ефект шовку при перели...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий, сірий |
| Розмір каменя: | 24*17.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е17...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Камінь Аквамарин - символ чистого кохання, вірності і справедливості Характеристика: Код товара: Е17029 Розмір каменя: 10.2*8.9*5.2mm. Огранюван...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10.2*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь Зелений топаз купити в Україні (Топаз колір Rainforest). Не знаєте де купити натуральний камінь Зелений топаз, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь топаз зелений Rainfores...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

✅Код товару: Е21788 ✅Розмір: 12.2х8.3х5.4мм ✅Колір: блакитний ✅ Походження: Бразилія .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е12097 Размер камней: 9*7mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | мультиколор |









































