Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для рака
Для рака (text_page 22)

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Код товару: Е21883 Розмір каменя: 8.1*8.1*5.4мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS1/2 Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е21415 Розмір: 9.9х8х5mm. Огранка: овал кабошон Колір: жовтий Чистота: TRANSLUCENT Походження: Мадагаскар Твердість: 7 .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Пара смарагдів огранки круг вагою 2.47Ct і розміром 7мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю "...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 13*8мм груша купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 2.5 Карата огранки груша для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамари...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е14059 Размер камней: 9.3х6.5х4.1mm. Огранка: овал кабошон Цвет: синий Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 Натуральный танзан...
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 9.3*6.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21476 Розмір каменя: 8*8*5мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е15033 Розмір каменя: 8*8мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е22060 Розмір каменя: 8*8*5.4мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Великий Натуральний Смарагд огранювання овал кабошон вагою 2.2Ct (2.2 Карата) і розміром 9*7мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий,...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |
| Країна: | Замбія |

Код товару: Е21059 Розмір каменя: 8X8Х4.8мм Огранювання: квадрат (принцеса) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Код товару: Е21645 Розмір каменя: 9*7*4.5мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е40035 Размер камней 2.3 X 1.8 mm. Огранка: круглая Цвет: BLUISH PURPLE Чистота: VVS – VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |

Код товару: Е21708 Розмір каменя: 8.1*8.1*5.27мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральный камень танзанит купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень танзанит огранки кабошон, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный ...
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 6.5*10.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.4*6.4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |










































