Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для рака
Для рака (text_page 17)

Код товару: Е17275 Розмір каменів: 8X8Х5мм Огранювання: квадрат (принцеса) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Код товара: Е14087 Размер камя: 8*10.4*5.7мм Цвет: синий Огранка: кабошон Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Аквамарин овал з Сертифікатом 11.2*9.5мм купить в Украине. Характеристика Код товару: Е15588 Розмір каменя: 11.2Х9.5Х6.89mm. Огранка: овал Колір: (AQUA ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 11.2*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Аквамарин 4.25 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е17171 Розмір каменя: 12.6Х9.5Х5.0mm. Огранування: кабошон овал Колір: (AQUA BLUE) блакитн...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.6*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Зелений агат форми октагон 11.2*9.1мм: ціна, фото, каталог Код товару: Е152681 Розмір каменя: 11.24х9.11х5.71мм Огранка: октагон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Ботсвана ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Інвестиційний Натуральний Смарагд огранювання октагон вагою 4.1Ct і розміром 10мм. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, внутрішня морфологія каменю ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Натуральний чорний онікс 11*9мм купить в Украине Код товара: Е21837 Размер камней: 11.2*9.1*5.3mm. Огранка: октанон Цвет: как на фото Чистота: opaque Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Т...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Драгоценный камень топаз огранка октагон купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Топаз в форме прямоугольника, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е21053 Вага: 3 Карати Розмір: 10х8х5мм Огранка: овал кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21756 ☑️Камінь: агат Турітелла ☑️Вага: 39Ct ☑️Розмір: 33.4*23.4*6.6мм ☑️Колір: коричневий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана Турітелла Агат - особливий різновид агаті...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 33*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21367 Розмір: 38Х38Х38мм Огранювання: сфера, куля Колір: сірий, чорний Чистота: opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topg...
| Камінь: | агат, моховой агат |
| Колір каменя: | сірий, чорний |
| Розмір каменя: | 38мм |
| Форма огранювання: | фантазійна, сфера, куля |

☑️Артикул: е22038 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 37Ct ☑️Розмір: 34*22.3*6.6мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 34*22мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

☑️Артикул: е22052 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 37Ct ☑️Розмір: 28.5*28.5*4.9мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 28.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Код товару: Е15668 Розмір каменів: 35Х15мм Огранювання: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість к...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 35*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е15669 Розмір каменів: 35Х15мм Огранювання: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість к...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 35*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Характеристика Артикул: Е213580 Розмір каміння: 39Х15Х17mm Огранювання: жеода, немає Колір: беж Чистота: ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, бежевий |
| Розмір каменя: | 39*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода |










































