Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для рака
Для рака (text_page 16)

Код товара: Е17099 Размер камней: 10.0 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е14894 Розмір каменя: 11.1*11.1*5.9мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI (невеликі внутрішні включення) Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 13*9мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код тов...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий, блакитний |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Характеристика Артикул: Е21935 Вага: 44Ct Розмір каміння: 36Х26.5Х4.9mm Огранювання: жеода, немає Колір: ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, бежевий |
| Розмір каменя: | 36*26мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода |

Жеода зеленого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купити&n...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 45*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Бусы аквамарин "Северное сияние" купить в Украине. Не знаете где купить бусы из натурального аквамарина, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить бусы из с...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е17230 Размер камней: 8.1 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 14*10мм груша з чеканкою високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камін...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 13.8*10мм груша з чеканкою високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, кам...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кабошон, круг |

Код товару: Е15034 Розмір каменя: 8*8мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е14715 Розмір каменя: 10.1*10.1*6.2мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI (небольшие внутренние замутнения) Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11*9.6мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11*9.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Аквамарин серце кабошон 11.5мм "Крила Янгола" купить в Украине. Характеристика Код товару: Е15587 Розмір каменя: 11.5Х10mm. Огранка: серце кабошон Колір:...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 11.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, серце |

Пара зелених оніксів 8*8мм на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е21960 Размер камней: 8*8*4мм Огранка: кушон з чеканкою Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение ...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14.7*9.7мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14.7*9.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |










































