Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Різнокольорове каміння
Натуральне різнокольорове дорогоцінне каміння: ціна, фото, купити (text_page 16)

Пара великих Австралійських опалів 8* 6мм овал кабошон в Україні Код товару: Е15714 Розмір каменя: 8X 5.9Х 2.8мм Огранювання: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Колір: білий райдужний Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральні жовто-зелені поліхромні сапфіри купити в Україні: ціна, фото, каталог. Каміння видобуте на Шрі-Ланці, де воно сформувалося багато тисяч років тому під впливом магматичних порід при вивержені вулканів ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений, поліхромний |
| Розмір каменя: | 5.2*5мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін купити в Україні Артикул: Е15387 Розмір каміння: 8.96X5.09Х3.02мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 9*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний дорогоцінний камінь Австралійский опал в Україні Натуральний димчастий райдужний опал огранювання кабошон. Код товару: Е14995 Розмір каменів: 8.7X6.2мм Огранювання: овал кабошон Чис...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8.7*6.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Купити дорогоцінний камінь опал 7.13мм круг в Україні Натуральний райдужний опал огранювання овал з яскравими жовтими, зеленими, червоними відтінками Код товару: Е15879 Розмір каменя: 7.13X 7.13Х 5.14м...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, білий |
| Розмір каменя: | 7.13мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 6*5мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15863 Розмір каменя: 6.14*5мм. Огранка: октагон Колір: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, синій |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Синьо-зелено-жовті поліхромні сапфіри пара 4.5мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15684 Розмір каменя: 4.5мм. Огранка: кругла Колір: синьо-бла...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелено-блакитні поліхромні сапфіри пара 4.5мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15688 Розмір каменя: 4.5мм. Огранка: кругла Колір: синьо-...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний камінь: Чорний Опал Преміум Класу 0.72Ct купити в Україні Купити дорогоцінний камінь чорний опал в Києві Характеристика Артикул: Е15317 Розмір каменя: 8.92 X 6.7&nbs...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 8.92*6.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не грітий Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4.5мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15643 Розмір каменя: 4.5*4.5мм. Огранка: квадра...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий, синій |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 6.12*4.08мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15324 Розмір каменя: 6.12*4.08*2.85мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакитний ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Купити дорогоцінний камінь опал 6мм круг в Україні Натуральний райдужний опал огранювання кабошон з яскравими жовтими, зеленими, червоними відтінками Код товару: Е18064 Розмір каменя: 6X 6Х 3...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, білий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла, кабошон |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 6.05*4.89мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15326 Розмір каменя: 6.05*4.89*2.45мм. Огранка: груша Колір: синьо-...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний опал груша: ціна, купити в Україні Код товару: Е14972 Розмір каменю: 6.8мм Колір: мультиколор (райдужний) Огранювання: груша Обробка: UNHEATED Походження: Ефіопія Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Космічний дорогоцінний камінь Ефіопський опал в Україні Натуральний димчастий райдужний опал огранювання кабошон. Код товару: Е14994 Розмір каменів: 7.8X6мм Огранювання: овал кабошон Чисто...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 7.8*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь: Чорний Опал Преміум Класу 0.55Ct купити в Україні Незвичайний різнокольоровий опал різний при різному освітленні (від сіро-зелено-блакитного до чорного з яскравими вогнями - див. відео) ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | чорний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6.9*4.9мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |








































