Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 22)

Натуральний синьо-блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.2*4.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рідкість! Натуральний фіолетовий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний фіолетовий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити бузкові...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синьо-блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-блакитний Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Ук...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.15*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21741 Вага: 0.4Ct Розмір каменя: 4.7*4.1*2.37мм Огранка: овал Колір: жовтий з зеленими нотками Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4.7*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21832 Розмір каменю: 6*4*2.58мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний опал з ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 6.4*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синьо-блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.2*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е22044 0.49Ct Размер камней: 5.7*4*2.7мм Огранка: овал Чистота: VS2 Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5.7*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Танзаніт овал 5.3*4.4мм купити в Україні. Натуральний танзаніто огранка серце купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика Код...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 5.3*4.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.48Ct і розміром 6* 4мм в світло зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.48Ct і розміром 5.9* 4.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфоло...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.9*4.2мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Цейлонський блакитний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15501 Розмір каменя: 5.06*4.06мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний&...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний опал з ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.64*3.8мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21467 Розмір каменя: 4.64*3.8*2.5мм. Огранка: овал Колір: світло-блакитний&...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4.64*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21768 Розмір каменя: 5.19*4.02*2.53мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний з зелени...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5*3.2мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17161 Розмір каменя: 5*3.2*2.8мм. Огранка: овал Колір: синьо-блак...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*3.2мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |









































