Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 21)

Натуральний насичений синій Royal blue сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україн...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.3*4.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд огранка овал вагою 0.63Ct і розміром 7*5.3мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологі...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральний камінь Зелений топаз купити в Україні (Топаз колір Rainforest). Не знаєте де купити натуральний камінь Зелений топаз, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь топаз зелений Rainfores...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.15*4.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Танзаніт круг 4.8мм купити в Україні. Натуральний танзаніто огранка серце купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика Код то...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 4.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний насичений синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні можн...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21468 Розмір каменя: 4.9*4*2.7мм. Огранка: овал Колір: світлий зелено-блакитний&...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15820 Розмір каменя: 5*4*2.8мм. Огранка: овал Колір: синьо-бл...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21878 Вага: 0.5Ct Розмір каменя: 5*4.1*2.6мм Огранка: овал Колір: жовтий з зеленими нотками Чисто...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара зелених поліхромних сапфірів 4.15*3.3мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15825 Розмір каменя: 4.15*3.3мм. Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.1*3.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Пара зелених поліхромних сапфірів 4.2*3.3мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17194 Розмір каменя: 4.2*3.3мм Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS Обр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.2*3.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.58Ct і розміром 6.8* 4.8мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфоло...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.9*4.2мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Характеристика: Код товару: Е22013 Розмір каменя: 5.7*3.95*2.65mm. Вага: 0.58Ct Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VVS Походження каменя: Австралія Твердість: 9...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Великий Натуральний Смарагд огранювання овал вагою 0.57Ct (0.57 Карата) і розміром 6.8*5мм в насиченому зеленому кольорі. Смарагд овальної форми купити в Києві. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видо...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.8*5мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Характеристика: Код товару: Е15707 Розмір каменя: 6.1*4.15 *2.4мм. Огранка: овал Колір: синій Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21470 Розмір каменя: 5*3.97*2.8мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1/2 Обробка: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний райдужний Опал 7*5мм купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний опал з Мексики...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |









































