Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 20)

Характеристика: Код товару: Е14748 Розмір каменя: 6*4.2*3.1mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Чантабурі (Таїланд) ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купити дорогоцінний камінь Ефіопський опал 8* 6мм овал в Україні Натуральний райдужний опал огранювання овал з яскравими жовтими, зеленими, червоними відтінками Код товару: Е15577 Розмір каменя: 8X 6Х 4мм Огран...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1017 Вес:0.74 Ct Размер:8.00 x 5.70 x 2.75mm Огранка: овал Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8*5.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд преміум класу огранювання Овал вагою 0.74Ct і розміром 6.5* 5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.5*5мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Код товара: Е1047 Вес:0.72 Cts Размер:9.68 x 6.18 x 2.80 MM Огранка: овал Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, чорний |
| Розмір каменя: | 9.68*6.18мм |
| Форма огранювання: | овал |

Камень Ахроит (Редкий бесцветный Турмалин): цена, фото, купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в ...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 5*3.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара зелених поліхромних сапфірів 4.2*3.3мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15827 Розмір каменя: 4.2*3.3мм, 4.1*3.3мм Огранка: овал Колір: зелений Чистот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.2*3.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 5.1*4.1мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21486 Розмір каменя: 5.1*4.1*3мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Жовто-зелений поліхромний сапфір 5.5*4.5мм овал купити в Україні Незвичайний НЕ грітий зелено-жовтий сапфір з чітко помітними лініями росту кристалу. Цей поліхромний сапфір привезений зі Шрі-Л...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.5*4.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купити дорогоцінний камінь Ефіопський опал 8* 6мм овал в Україні Натуральний райдужний опал огранювання овал з яскравими жовтими, зеленими, червоними відтінками Код товару: Е15575 Розмір каменя: 8X 6Х 3мм Огран...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рубеллит - Розовый Турмалин овал купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Украи...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 6*4.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.67Ct і розміром 5.9мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфолог...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камінь, потужн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6.4*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара зелених поліхромних сапфірів 4.2*3.3мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15826 Розмір каменя: 4.2*3.3мм. Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS Об...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.2*3.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Код товару: Е15706 Розмір каменя: 5.9*4.1 *2.7мм. Огранка: овал Колір: синій Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Код товару: Е21760 Розмір каменя: 6*4.3*2.6mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VVS Походження каменя: Шрі-Ланка Твердість: 9 &...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |








































