Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 19)

Сині сапфіри пара 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за пару Код товару: Е17048 Розмір каменя: 4.97*3.9*2.3mm. Огранка: овал Колір: як на фото ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний не грітий зелений сапфір з сертифікатом Характеристика: Код товару: Е21348 Розмір каменя: 6.4*4.3mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATE...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.4*4.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Magenta Шпінелі овал купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15436 Розмір каменів: 5.98*5.02мм Огранювання: овальне Чистота: VVS Колір: Sweet Magenta Обробка: UNHE...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е130060 Размер камней: 7.0Х5.0Х3.7мм Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 Разновиднос...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овалї |

Ціна вказана за пару Код товару: Е21891 Розмір каменю: 5.2*4*2.8мм, 5.17*4*2.8ми Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Код товару: Е21499 Розмір каменя: 6*4*2.8мм. Огранка: овал Колір: синій Чистота: VS Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Альмандін гранат овальної огранки 7*5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21701 Вага: 0.79Ct Розмір каменів: 7Х5Х2.7mm. Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походженн...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.78Ct і розміром 7.2 * 5.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня м...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.2*5.2мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральний камінь коричневий циркон пара 5*3мм огранювання принцеса: ціна, купити в Україні. Імперіал циркон - камінь виключно натурального походження. Прохання не плутати з кубічним цирконієм! Коричневий ц...
| Камінь: | циркон |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Великий Натуральний Смарагд огранювання овал вагою 0.77Ct (0.77 Карата) і розміром 6.9*5.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чист...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.9*5.2мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральний рожевий Топаз 6.8*5мм овал Код товару: Е21496 Розмір каменя: 6.8*5*3мм Колір: рожевий Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6.8*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд преміум класу огранювання Овал вагою 0.76Ct і розміром 7.2* 5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.2*5мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.7*5.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овалї |

Platinum pink Шпінель овал купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е21695 Розмір каменів: 6.1*5.2*2.86мм Огранювання: овальне Чистота: SI (невеликі природні включення) Колір: Pl...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний цитрин 7*5мм овал купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е21736 Розмір: 7*5*3.45мм Огранювання: овал Колір жовтий Чистота: VS Невелика щербинка...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |









































