Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 23)

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 5.2*4.3мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21918 Розмір каменя: 5.2*4.3*2.1мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний, синій |
| Розмір каменя: | 5.2*4.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Код товара: Е15401 Вага: 0.45Ct Розмір : 4.8*4.0мм. Огранування: овал Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Танзанія Твердість: 7 ...
| Камінь: | цаворит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.8*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5.2*4.1мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15822 Розмір каменя: 5.2*4.1*2.4мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Натуральний синій поліхромний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні мо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синій сапфір 0.43 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е22144 Розмір каменя: 4.95*3.9*2.4mm. Огранювання: овальне Колір: Royal blue Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний опал з ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 6.4*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18024 Розмір каменя: 5*4*2.2мм. Огранка: овал Колір: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.95*3.85мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22068 Розмір каменя: 4.95*3.85*2.5мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.85*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21773 Вага: 0.41Ct Розмір каменя: 4.8*3.9*2.2мм Огранка: овал Колір: жовтий з зеленими нотками Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.8*3.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні м...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.8*3.9мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.85*3.8мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21267 Розмір каменя: 4.85*3.8*2.1мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний&n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.85*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21741 Вага: 0.4Ct Розмір каменя: 4.7*4.1*2.37мм Огранка: овал Колір: жовтий з зеленими нотками Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.8*3.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний насичений синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не засмучуйтесь, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні мож...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Код товара: Е16009 Размер камней: 5.3Х 3.9Х2.1мм Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.7*3.7мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21323 Розмір каменя: 4.7*3.7*2.1мм. Огранка: овал Колір: блакитн...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.7*3.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.35Ct і розміром 6.1* 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |









































