Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 17)

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14999 Розмір каміння: 6.7X5.1Х4.3мм Огранювання: овал Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6.7*5.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Морганіт - родич аквамарину чи смарагда, з сім'ї бериллів, з характерним рожевим відтінком. В камені присутні внутрішні нерівності, включення газоподібного, флюїдного характеру, а також рідин. Це тільки підкреслює пр...
| Камінь: | морганіт |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь Сфен (інша назва титаніт) - мінерал зеленого кольору, з характерним золотистим відтінком. Сфен став нещодавно використовуватися в ювелірній справі. Це досить рідкісний і цінний камінь. Прикраси з ...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | зелений, салатовий |
| Розмір каменя: | 7.2*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1159 Размер камней: 7.6 X5.6 Х 2.5 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 7.6*5.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Черный граненный опал купить в Украине Код товара: Е1062 Вес:1.05Ct Размер:9.6 x6.6×4.3 MM Огранка: овал Цвет: черный мультиколор Происхождение: Эфиопия Камень сертифицированный (см. фото), ко...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 9.6*6.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Танзаніт 7*5мм овал купити в Україні. Натуральний танзаніт огранка овал купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика Код ...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синій сапфір 1.05 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21308 Розмір каменів: 6* 5.28* 3.7mm. Огранювання: овальне Колір: як на фото насичений...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*5.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21022 Розмір каменів: 8X6мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений агат овал : ціна, фото, каталог Код товару: Е21066 Розмір: 7.9*5.87х3.84мм Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS Обробкп: UNHEATED Походження: Ботсвана Твердість: 7 ....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родоліт гранат преміум класу овальної огранки 7.1 * 4.9мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е14617 Розмір каменів: 7.1Х4.9Х3.2mm. Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 7.1*4.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний рожевий сапфір овал купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14982 Розмір каменя: 6.2*5.3мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS2 Обробка: UNHEATE...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овалї |

Натуральний цитрин 8*6мм овал купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е21814 Розмір: 7.92*6мм Огранювання: овал Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е133019 Размер камней: 6.8X 5.1Х3.5мм Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 5.5 .....
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | салатовый |

Натуральний не грітий Танзаніт 7*5мм овал купити в Україні. Натуральний танзаніт огранка овал купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика ...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Смарагд огранка овал вагою 0.95Ct і розміром 7.3*5.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: видима внутрішня морфологія каменю "сма...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.3*5.2мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |









































