Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 12)

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 21*10мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Драгоценный камень Лондон топаз (пара) на серьги купить в Украине. Не знаете где купить пару Лондон топазов, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный кам...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін 9.3*6.8мм купити в Україні овал Артикул: Е14969 Розмір каміння: 9.3X 6.8Х4.5мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.3*6.8мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 8.8*6.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Великий Натуральний Смарагд огранювання овал вагою 1.93Ct (1.93 Карата) і розміром 10.5*7.6мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку, промасляний, що є нормою...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10.5*7.6мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е13187 Размер камней: 11*6.5*3mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Непал Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 11*6.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь спессартин гранат 8*6.4мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні мо...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 8*6.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень Рубин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень рубин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень рубин в Украине...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*8.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь лимонний кварц купити в Україні. Купити натуральний лимонний кварц в Україні: ціна, фото, каталог каміння Не знаєте де купити натуральни...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний зелений апатит 8.0*6.3мм купити в Україні. Апатит - камінь гармонії з собою та навколишнім світом. Апатит дарує впевненість, комунікабільність. Ідеальний талісман для скромних, невпевнених...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13155 Размер камней: 9Х6.7Х3.94 mm. Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Индия Твердость: 7 .....
| Камінь: | силлиманит |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 9*6.5 |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральні рожеві Топази пара 7*5мм овал Код товару: Е22061 Розмір каменя: 7*5.1*3.2мм, 7*5.1*3.5мм Колір: рожевий Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15697 Розмір каменів: 8.9*7мм Огранювання: овал Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний сфен (титаніт) Натуральний камінь Сфен (інша назва титаніт) - мінерал зеленого кольору, з характерним золотистим відтінком. Сфен став нещодавно використовуватися в ювелірній справі. Це досить рідкісни...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | салатовий |
| Розмір каменя: | 8.6*6.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синій сапфір 1.78 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21727 Розмір каменів: 8.5* 6.8* 3.4mm. Огранювання: овальне Колір: як на фото насичений син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.5*6.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь лимонний кварц купити в Україні. Купити натуральний лимонний кварц в Україні: ціна, фото, каталог каміння Не знаєте де купити натуральни...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |









































