Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Овальна огранка
Овальна огранка натурального каміння. Купити дорогоцінне каміння овальної форми. (text_page 13)

Драгоценный камень Рубин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень рубин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень рубин в Украине...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*8.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Magenta Шпінель овал пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15392 Розмір каменів: 6.9*4.7*3.3мм Огранювання...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 6.9*4.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара Австралійських опалів 8.1* 6.2мм овал в Україні Код товару: Е15257 Розмір каменя: 8.1X 6.2Х 4.1мм Огранювання: овал Чистота: TRANSLUCENT Колір: білий райдужний Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8.1*6.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень Кианит купить в Украине. Купить натуральный кианит в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень кианит огранки овал, не пережива...
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь спессартин гранат 7*5.5мм овал купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. Ку...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 7*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синій сапфір 1.65 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21307 Розмір каменів: 8* 5.9* 3.6mm. Огранювання: овальне Колір: як на фото насичений синій Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Морганіт - родич аквамарину чи смарагда, з сім'ї бериллів, з характерним рожевим відтінком. В камені присутні внутрішні нерівності, включення газоподібного, флюїдного характеру, а також рідин. Це тільки підкреслює пр...
| Камінь: | морганіт |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 8.2*6.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара жовтих сапфірів 6*5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15936 Розмір каменя: 6*5мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: HEATED Походже...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9*7мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Морганіт - родич аквамарину чи смарагда, з сім'ї бериллів, з характерним рожевим відтінком. В камені присутні внутрішні нерівності, включення газоподібного, флюїдного характеру, а також рідин. Це тільки підкреслює пр...
| Камінь: | морганіт |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь Сфен (інша назва титаніт) - мінерал зеленого кольору, з характерним золотистим відтінком. Сфен став нещодавно використовуватися в ювелірній справі. Це досить рідкісний і цінний камінь. Прикраси з ...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | салатовий |
| Розмір каменя: | 8.5*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень Кианит купить в Украине. Купить натуральный кианит в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень кианит огранки овал, не пережива...
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий (оранжевий) сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь сапфір оранжевого (помаранчевого) кольору вагою 1.54 Карата. Камінь видобуто в Танзанії, там же і ограновано. Гарний екзе...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 7.6*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е21674 Розмір каменів: 9*7*4.1мм Огранювання: овал Колір жовтий поліхромний Чистота: VS Обр...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь спессартин Фанта гранат 8*6.5мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Укра...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 8*6.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синьо-зелений сапфір 7.1*5.3мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15056 Розмір каменя: 7.1*5.3*3.7мм Огранка: овал Колір: синьо-зелений Чистота: SI Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, синій |
| Розмір каменя: | 7.1*5.3мм |
| Форма огранювання: | овал |








































