Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені блакитного кольору
Камені блакитного кольору (text_page 27)

Код товара: Е13119 Размер камней: 4Х2.1 mm. Огранка: круглая Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Цена указана за 1шт Код товара: Е14338 Размер камней: 5.1 X 3.1 X 2.2 mm Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мари...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5.1*3.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь бірюза 4мм (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Світло-блакитний не грітий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21763 Розмір каменя: 3*3*2.4мм. Огранка: круг Колір: світло-блакитний Чистота: VS/VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18100 Розмір каменів: 5* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет ма...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синьо-блакитний волошковий сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22058 Розмір каменя: 3.3*3.3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18101 Розмір каменів: 4.95* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синій волошковий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21869 Вага: 0.14 Карат Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний танзаніт груша купити в Україні. Характеристика Код товара: Е15569 Розмір каменів: 4.2*2.5мм Огранування: груша Колір: синій Чистота: VVS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.2*2.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е1150 Размер камней: 10 X8 Х 4.7 mm. Огранка: овал Цвет: как на ото Чистота: SI2 Обработка: HEATED Происхождение камней: Цейлон Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Колекційний Дорогоцінний камінь чорний Аквамарин з рідкісними включеннями біотиту 11.2*9.17мм купити в Україні. Камінь- хамелеон, який набуває синіх відтінків в грозову погоду (див. фото і відео) Про такий камінь...
| Вага: | 3.85ct |
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | сірий, чорний |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е15950 Размер камней: 28.-2.9мм Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 5,0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 2.9мм |
| Форма огранювання: | круглая |

✅Код товару: Е17052 ✅Розмір: 10*7мм ✅Колір: лавандово-блакитний (в залежності від світла) ✅ Походження: Бразилія .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е1224 Размер камней: 7X5 mm. Огранка: OVAL Цвет: как на фото Чистота: I1 Обработка: UNHEATED Происхождение :Шри-Ланка Твердость: 7 .....
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |

Рідкісний Двокольоровий синьо-чорний Турмалін з Сертифікатом купити в Україні Є пара турмалінів на сережки в комплект Відео комплекта: Хара...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, синій, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 14*7.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Колекційний Дорогоцінний камінь Аквамарин з рідкісними включеннями рутилу 11.2*9.17мм купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |











































