Ваш кошик порожній
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені блакитного кольору
Камені блакитного кольору (text_page 44)

Аквамарин купить в Украине: цена, фото, каталог камней Цена указана за 1шт Код товара: Е14344 Размер камней: 3.0 X 2.0mm Огранка: круглый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 3.0мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Блакитний Діамант 0.16Ct (3.5мм) Vivid Royal Blue купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15364 Розмір каменю: 3.5*3.5*2.0мм Огранювання: круг КР-57 Колір: блакитний (Vivid Roya...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Драгоценный камень Лондон топаз купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Лондон топаз 2мм, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный каме...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 2мм |
| Форма огранювання: | круглая |
Рекомендовані































