Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені блакитного кольору
Камені блакитного кольору (text_page 23)

Дорогоцінний камінь Аквамарин 5.8мм Код товара: Е18117 Размер камней: 5.8 мм Огранка: кругла Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилія Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Лондон Топаз 6*4мм октагон Код товару: Е21488 Розмір каменя: 6*4*2.8мм Колір: блакитний Огранування: октагон Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний Лондон топаз 5мм кушон: ціна, фото, купити Україна, Київ Характеристика Код товару: Е21639 Розмір: 5.1Х5.1Х3.3mm. Огранка: кушон (подушка) ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушон, квадрат |

Дорогоцінний камінь синьо-зелений турмалін (індіголіт) купити в Україні Артикул: Е21772 Розмір каміння: 7.79 X 4.39Х2.41мм Огранювання: октагон Колір: блакитний з морським відтінком Чистота: VS ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 7.8*4.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний Лондон топаз 5мм кушон: ціна, фото, купити Україна, Київ Характеристика Код товару: Е21640 Розмір: 5.08Х5.08Х3.5mm. Огранка: кушон (подушка) трохи не симетрични...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушон |

Натуральний Параїба Апатит 5.1мм: купити в Україні, ціна Код товару: Е21275 Камінь: Параїба Апатит Розмір каменю: 5.1*4.9*3.5мм Колір: ocean blue Ограновування: круг Чистота: VS По...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Код товара: Е14363 Размер камней: 6.1 X 6.1 X 3.8 mm Огранка: круглая конкав Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Са...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 6.1мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 5.1*4.1мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21486 Розмір каменя: 5.1*4.1*3мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 6.8*3.4мм кушон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15486 Розмір каменя: 6.8*3.4мм. Огранка: кушон Колір: с...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6.8*3.4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Цейлонський блакитний сапфір 6.5*4.5мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15488 Розмір каменя: 6.5*4.5мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакит...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6.5*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого блакитного кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е15965 Розмір каменів: 6*4.7мм Огранювання: серце Колір: як на...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральні лондон топази пара 4мм купити в Україні, Київ. Характеристика Ціна вказана за пару Код товару: Е15852 Розмір каменя: 4.0Х4.0mm. Огранка: кругла Колір: блакитний Чистота: VVS...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний блакитний сапфір огранка груша: ціна, купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15300 Камінь: сапфір Колір: блакитний Огранка: груша Розмір: 6.3*4.5*2.7мм Країна: Мадагаск...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6.3*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний камінь бірюза 6*4мм (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет мага...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13113 Размер камней: 4.5 mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 4.5мм |

Танзаніт круг 4.8мм купити в Україні. Натуральний танзаніто огранка серце купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика Код то...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 4.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |












































