Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені блакитного кольору
Камені блакитного кольору (text_page 26)

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4.35мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15555 Розмір каменя: 4.35*4.35*2.0мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний (ф...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.35мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 5*3.9мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21485 Розмір каменя: 5*3.9*1.9мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний &n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 4.3мм кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Код товара: Е13175 Размер камней: 4*4*2.5mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Танзаніт серце 4.1мм купити в Україні. Натуральний танзаніто огранка серце купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика Код товара: Е15636 Розмір кам...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товара: Е16003 Размер камней: 5X 3.8Х2.3мм Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара синіх поліхромних сапфірів 2.7мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22094 Вага: 0.29Ct Розмір каменя: 2.7*2.6*2.16мм, 2.65*2.55*2.2мм Огранка: квадрат принцеса ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 4.3мм Код товара: Е22051 Размер камней: 4.3*4.3*2.9 мм Огранка: кругла Чистота: VS1 ( невеличкі внутрішні включення і мікро тріщини) Обработка: UNHEATED Происх...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, білий |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Пара танзанітів трилліон купити в Україні. Пара танзанітів (трилліон) на сережки. Купити пару танзанітів в Києві Характеристика Код товара: Е155...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Натуральный камень танзанит купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень танзанит огранки сердц Характеристика Код товара: Е18079 Розмір: 4Х4Х2.5 мм...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого синього кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е21855 Розмір каменів: 4*3.8*2.2мм Огранювання: серце Колір: як на фото ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 3.25мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22093 Розмір каменя: 3.25*3.2*2.6мм. Огранка: квадрат Колір: синьо-блакитний ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Код товара: Е16006 Размер камней: 4.3X 4.3Х2.4мм Огранка: триллион Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | триллион |

Натуральний блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні можна в інтерне...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір Огранка овал 4.4*2.9мм Характеристика: Код товару: Е21997 Вага: 0.24Ct Розмір каменя: 4.5*3.4*1.88мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний (фото зроблені при різному освітлен...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.5*3.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синій сапфір 3.5мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22101 Розмір каменя: 3.5*3.36*2.3мм. Огранка: круг/овал Колір: синій Чистота: VS2 Вага: 0.23Ct Походжен...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.4мм, 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |












































