Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені блакитного кольору
Камені блакитного кольору (text_page 30)

Драгоценный камень необработанный аквамарин купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аквамарин ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 13*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 15*11мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 15*11мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14041 Размер камней: 12Х10Х6mm. Огранка: овал Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 18*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Цена указана за пару. Код товара: Е14051 Размер камней: 10.2х8х5mm. Огранка: груша (пара) Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е18...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е15545 Розмір каменя: 12.6*8.23*5.77мм Колір: аквамариновий блакитний Огранування: багет Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.6*8.2мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.3*10.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14*7мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень Аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аквамарин&nb...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза пара 11*9мм (без обробки, не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в ...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна плямиста Тібетська бірюза (не пресована) маркіз купити в Україні. Не знаєте де купити Тібетську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*12.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необработанный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин без огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный каме...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е130038 Размер камней: 5X 3мм Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 26.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит круг, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабрад...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, круг |











































