Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені блакитного кольору
Камені блакитного кольору (text_page 25)

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 5.2*4.3мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21918 Розмір каменя: 5.2*4.3*2.1мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний, синій |
| Розмір каменя: | 5.2*4.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара танзанітів серце купити в Україні. Пара танзанітів (серце) 4мм на сережки. Купити пару танзанітів в Києві Характеристика Код товара: Е18104 Розмір к...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Танзаніт кушон 5*4.4мм купити в Україні. Натуральний танзаніто огранка серце купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика Код товара: Е15880 Розмір ...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 5*4.4мм |
| Форма огранювання: | кушон, овал |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 5.2*4мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15572 Розмір каменя: 5.2*4мм. Огранка: груша Колір...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний камінь бірюза пара 4.2мм (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика: Код товару: Е21769 Розмір: 4mm. Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2 Обработка: HEATED Походження каміння: Таїланд Твердість: 9 За бажанням покупця ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна указана за пару Код товара: Е17268 Размер камней: 3.5 X 2.2 - 3.6 X 2.6 mm Огранка: круглый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мария Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, білий |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика Код товару: Е21952 Розмір каменя: 8Х4Х2mm..46 Огранка: маркіз Колір: світлий зелено-блакитний Чистота: translucent Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 &...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Цейлонський блакитний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18024 Розмір каменя: 5*4*2.2мм. Огранка: овал Колір: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.95*3.85мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22068 Розмір каменя: 4.95*3.85*2.5мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.85*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.85*3.8мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21267 Розмір каменя: 4.85*3.8*2.1мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний&n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.85*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара блакитних Цейлонських сапфірів 3.2мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21754 Розмір каменя: 3.18-3.2мм Огранка: круг Колір: світлий блакитний Чистота: VS1 Походже...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Характеристика: Код товару: Е18102 Розмір каменів: 5* 2.7*2мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний камінь бірюза пара 4мм (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет м...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е16009 Размер камней: 5.3Х 3.9Х2.1мм Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.7*3.7мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21323 Розмір каменя: 4.7*3.7*2.1мм. Огранка: овал Колір: блакитн...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.7*3.7мм |
| Форма огранювання: | овал |












































