Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 58)

Натуральний жовтий сапфір круг 5.8мм з Сертифікатом купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15584 Розмір каменя: 5.8*5.8*3.9мм Огранка: круг Колір...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний блакитний Montana Сапфір (США) Характеристика: Код товару: Е21995 Розмір каменя: 7*5*3.5mm. Огранка: груша Колір: як на фото Чистота: VS1/2 Походження каменя: США (М...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | США |

Код товару: Е21707 Вага: 0.97ct Розмір каменя: 6.1*6.1*3.3мм Колір: блакитний Огранування: круг Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 За бажанням покупця можна замовити ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Дорогоцінний камінь грозова Шпінель Rain Blue купити в Україні: ціна, фото, каталог. Розкішний колекційний камінь! Такий різний при різному освітленні Ідеальний камінь для ДОРОГОЇ ПРИКРАСИ! ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | синій, сірий. фіолетовий |
| Розмір каменя: | 6.34мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е130062 Размер камней: 8.7Х5.8Х3.4мм Огранка: груша Чистота: I Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 Разновидность берилла голубовато-зеленых оттенков называется ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8.5*6.0мм |
| Форма огранювання: | груша |

Смарагд огранка овал вагою 0.95Ct і розміром 7.3*5.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: видима внутрішня морфологія каменю "сма...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.3*5.2мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральний жовтий сапфір круг 6мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15754 Розмір каменя: 5.9*5.9мм Огранка: круг Колір: яскравий жовтий Чистота:...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика Код товару: Е21191 Розмір каменя: 7.9Х5.7Х3mm. Огранка: овал Колір: світло-блакитний Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 &nbs...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 11.3*7.6мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральна сіра Шпінель Metallic Grey кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е21375 Розмір каменів: 6.6*4.5*3.65мм Огранювання: кушон Чистота: VS Колір: сіро-фіолетова Purpl...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | сірий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 6.6*4.5мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний смарагд огранка серце вагою 0.95Ct і розміром 6.6мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.6мм |
| Форма огранювання: | серце |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Дорогоцінний камінь Шпінель купити в Україні: ціна, фото, каталог. Шпінель титанічно - бузковий колыр, овальне огранювання. Код товару: Е14740 Розмір каменів: 6.0*5.5*3.4mm. Огранювання: овальне ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | бузковий |
| Розмір каменя: | 6*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.93Ct і розміром 7.2 * 5.6мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня м...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.1*5.2мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 6.6мм серце купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е15865 Розмір каменів: 6.6 x 5.8 x 2.3мм Огранювання: серце (кабошон)...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 6.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, серце |











































