Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 26)

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21250 Розмір каменю: 16*11.7*6.6мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огран...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*11.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21230 Розмір: 10.9*7.5*5.8мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10.9*7.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Лондон топаз 12.2*11.8мм (груша) - Відео Код товару: Е15048 Розмір каменів: 12.2*11.8мм Огранювання: груша Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: необроблений, негрітий Походження каменів: ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.2*11.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14463 Розмір каміння: 20X5Х5мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 16.5*7.8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Може самостійно стояти на поверхні Артикул: Е21532 Розмір каміння: 60X41Х32мм Огранювання: без огранки Чистота: OPA...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 60*41мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21735 Вага: 59.6 карат Розмір каменів: 34.5X30.6 X 5.3mm. Огранювання: кабошон Колір: як на фото Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 6.5 ....
| Камінь: | пренит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 34*30мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22126 54Ct Розмір каміння: 36X15Х14мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: А...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 36*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит спектроліт купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити доро...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 39*22мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика Код товара: Е17236 Розмір: 42.2Х25.8Х6mm. Огранка: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Оброба: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7.5 В интернет магазине Topgems Вы имеете воз...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 42*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кабошон, круг |

Пара аметистів 10мм огранка серце Код товару: Е15855 Розмір каменю: 10мм Колір фіолетовий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердіст...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товару: Е15630 Розмір каменю: 13.8*9.7*7.3мм Колір фіолетовий Огранювання: фантазійна Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.8*9.7мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Дорогоцінний камінь Опал Ефіопський 20*11.8мм без огранки Код товару: Е21029 Розмір каміння: 20 x 12 x 7мм Огранування: без огранки Колір: жовтий з різнокольоровими включеннями (фото зробл...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 20*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21213 Розмір каменю: 13.9*8.5мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*8.5мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 10.5*8.3мм купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21862 Розмір каменів: 10.5x 8.3x 5.4мм Огранювання: овал (кабошон) Колір чорний Чистота: Opaque Обро...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 10.5*8.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |












































