Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 25)

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Комплект розкішних натуральних Топазів в огранці кушон 8мм ☑️Вага: 7.27 Карат ☑️Розмір: 8.0-8.1*8.0-8.1*4.6-4.8мм ☑️Огранка: кушон ☑️Бразилія Весь асортимент натуральних топазів знаходиться...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 7.26 Карата розміром 12.24* 9.5мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синьог...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.2*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21301 Розмір каменів: 13X13Х7мм Огранювання: подушка (кушон) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | квадрат, подушка, кушон |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15120 Розмір каменя: 12.8*9.45*6.06mm. Огранка: овал Колір: яскравий жовто-оранжевий, з легким зеленуватим...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 12.8*9.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Лондон топаз 14*10.5мм (овал) - Відео Код товару: Е15044 Розмір каменів: 13.94*10.47*6.52мм Огранювання: овал Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: необроблений, негрітий Походження камені...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е11256 Размер камней: 11X 7.5Х 5mm. Огранка: овал кабошон Цвет: синий Чистота: SI1 Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21533 Розмір каміння: 83X34Х28мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження к...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 83*34мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний жовтий (винний) топаз 27*23мм (без огранки) купити в Україні Код товару: Е22150 Вага: 66Ct Розмір каменю: 27*23*16мм Колір: персиково-жовтий Огранювання: кристал без огранки Чи...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 27*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Намисто-браслет- чокер з натурального опалу Код товара: МК24091 Довжина: 42+7см (регулюється) Камінь: опал Розмір каменів: 5мм - 7мм Вага: 62Ct .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 37*28мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) без огранки купить в Украине Код товара: Е14418 Размер камней:12 X 7Х6мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Н...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 12*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22124 6.7Ct Розмір каміння: 14X7.5Х7мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 14*7.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22120 6.6Ct Розмір каміння: 21X9Х5.8мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 21*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21480 Розмір каменів: 13.1X13Х6мм Огранювання: подушка (кушон) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | квадрат, подушка, кушон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21392 Розмір каменю: 16*11.7*6.3мм Колір поліхромний фіолетовий з рожевими відблисками на сонці Огранювання: груша Чистота: VVS...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*11.7мм |
| Форма огранювання: | груша |












































