Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 24)

Натуральні Аметисти з Болівії 11*9мм пара купити Україна Київ Код товару: Е21994 Вага: 8.43 Карат Розмір каменю: 11*9*6.1мм, 10.9*8.9*6.1мм Колір фіолетовий поліхромний Огранюванн...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний аметист 12.8мм кушон (подушка) Код товару: Е21235 Розмір каменю: 10.3*10.3*6.8мм, 10.2*10.2*6.4мм Колір рожево-фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12.8мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний аметист великого розміру 20*11мм груша купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21993 Розмір каменю: 20*11*6.4мм Колір поліхромний pinkish purple Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 20*11мм |
| Форма огранювання: | груша |

Болдер опал купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний болдер опал (короїт) з округу Квінсленд, Австралія. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним доповненням колекції мінералів. ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |
| Країна: | Австралія |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) круг 12.45мм купити в Україні Колекційний камінь: великий зелений турмалін (верделіт) з чітко помітними лініями росту кр...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е17104 Розмір каменя: 27*21*17мм Колір: блакитний Огранування: немає Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 27*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Чисті Аквамарини Преміум якості пара 9.4мм ашер купити в Україні. Камінь Аквамарин - символ чистого кохання, вірності і справедливості &nb...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.4мм |
| Форма огранювання: | ашер, октагон |

Болдер опал з Мексики (Халіско) купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний інвестиційний болдер опал (короїт) з штату Халіско, Мексика. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним доповне...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 22*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1098 Размер камней: 14 X10 Х4.1 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Сзади (с тыльной стороны) природная выемка Тв...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральний жовтий імперіал топаз 11мм (серце) купити в Україні Код товару: Е15603 Розмір каменю: 11*10.8* 8.0мм Колір: жовто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: HEATED Пох...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | серце |

Аквамарин нежного голубого цвета огранка овальная купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный кам...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 13.7*11.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1002 Вес:7.66Ct Размер:16.1 X 12.5 X 4.8мм Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Австралия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, коричневий |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит пара10мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний ...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21541 Розмір каменю: 11.1*7.6мм, 11.3*7.6мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11*7.6мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е17043 Розмір каменю: 15.7*12.4*7мм Колір світло-фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Бо...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 15.7*12.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний сапфір кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Артикул: Е14714 Розмір каменя: 12.8*9.1*5.7мм Колір: синій (фото при вечірньому і денному освітленні) Огранювання: кабошон Чистота: SI1 (неве...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.8*9.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон |











































