Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 30)

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14580 Розмір каміння: 22X4Х3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21312 Розмір каміння: 29.6X5Х4мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 29.6*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Аквамарин овал з Сертифікатом 11.2*9.5мм купить в Украине. Характеристика Код товару: Е15588 Розмір каменя: 11.2Х9.5Х6.89mm. Огранка: овал Колір: (AQUA ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 11.2*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Аквамарин 4.25 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е17171 Розмір каменя: 12.6Х9.5Х5.0mm. Огранування: кабошон овал Колір: (AQUA BLUE) блакитн...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.6*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 4.21 Карата розміром 10.85*8.67мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синьог...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1269 Вес: 4.1Ct Размер : 7.9 X 8.0 X 5.4 – 8.0 X 8.6 X 5.6 mm. Огранка: подушка Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Уругвай Твер...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*8мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Інвестиційний Натуральний Смарагд огранювання октагон вагою 4.1Ct і розміром 10мм. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, внутрішня морфологія каменю ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Натуральний сапфір 9.1*8.7мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою 4 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огранований&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.1*8.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 4.15Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 12*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 4.15 Карата розміром 11.3*8.95мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього коль...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11.3*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін купити в Україні Артикул: Е15016 Розмір каміння: 11.1 X 6.4Х 5.5мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий на світлі, при вечірньому світл...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | різнокольоровий, зелений |
| Розмір каменя: | 11.1*6.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Рідкісний трикольоровий блакитний турмалін (Афганістан) без огранки купити в Україні Неймовірний натуральний чорно-блакитний турмалін з альбітовою породою- справжній витвір природи, без жодного впливу людини. Сил...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 10.2*6.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень топаз огранка октагон купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Топаз в форме прямоугольника, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Характеристика Код товара: Е22170 39Ct Розмір: 33*23.2*6.8mm. Огранка: кабошон Колір: білий/беж Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7.5 В интернет магазине Topgems В...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 33*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Може самостійно стояти на поверхні Артикул: Е21368 Розмір каміння: 66X33Х23мм Огранювання: без огранки Чистота:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 66*33мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |












































