Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 28)

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | блакитний, сірий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 21*21мм |
| Форма огранювання: | квадрат, кабошон |

Код товара: МК10029 Длина: 47-51см (регулируется) Камень: эфиопский опал Размер камней: 3мм - 5мм Вес: 41Ct .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабрадор в ...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 33*21мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Бусы аквамарин "Северное сияние" купить в Украине. Не знаете где купить бусы из натурального аквамарина, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить бусы из с...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный розовый сапфир (кристалл, сырье) без огранки купить в Украине. Сертификат на камень! Код товара: Е14430 Размер камней: 19.2*16.5*14.0mm. Огранка: без огранки Цвет: розовый Чистота: SI Обработк...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 19*16.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е17230 Размер камней: 8.1 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рідкісний поліхромний турмалін (Афганістан) без огранки купити в Україні Код товару: Е21200 Розмір каменів: 16.3х6 х6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 16*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 14*10мм груша з чеканкою високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камін...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 13.8*10мм груша з чеканкою високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, кам...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е130034 Размер камней: 14.8X 11Х5.7мм Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мексика Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кабошон, круг |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14776 Розмір каменя: 10.6*8.5*6.2mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1-SI Обробка: HEA...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 10.6*8.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний темно-синій сапфір овал великого розміру майже 5 Карат купити Україна, Київ. Львів, Одеса, Ужгород, Вінниця Характеристика: Код товара: Е17143 Розмір: 12.7*8.6*4.3mm. Огранка: овал Цв...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.7*8.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е15034 Розмір каменя: 8*8мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний сапфір кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Артикул: Е14484 Розмір каменя: 12.5*9.5*3.5мм Колір: синій Огранювання: кабошон Чистота: SI2 Обробка: HEATED Походження: Мадагаскар Тве...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.5*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 4.7Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 14.7*9.2мм |
| Форма огранювання: | без огранки |











































