Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 21)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Код товару: Е21355 Розмір: 31 x 24x 11MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 31*24мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21354 Розмір: 22 x 21 x 18 MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 22*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21778 Вага: 55.7Ct Розмір: 39.2*26.3*6.6мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 39*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21797 Вага: 51.1Ct Розмір: 27.8*15.8*5.3мм Огранка: кабошон плаский (слайс) Походження: Індонезія Яшма малігано - це рідкісний вид яшми, який видобувається в Індонезії. Вона відома своїми уні...
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | мультиколор, коричневий |
| Розмір каменя: | 28*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21356 Розмір: 30x 19x 14MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 30*19мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пара аметистів 10мм огранка серце Код товару: Е15855 Розмір каменю: 10мм Колір фіолетовий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердіст...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товару: Е15630 Розмір каменю: 13.8*9.7*7.3мм Колір фіолетовий Огранювання: фантазійна Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.8*9.7мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Код товару: Е21213 Розмір каменю: 13.9*8.5мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*8.5мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 10.5*8.3мм купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21862 Розмір каменів: 10.5x 8.3x 5.4мм Огранювання: овал (кабошон) Колір чорний Чистота: Opaque Обро...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 10.5*8.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Аквамарин груша кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е21413 Розміо: 13Х10.2Х6.5мм Огранка: кабошон Колір: зелено-блакитний Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED ПоходженняСанта-...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | зелений, голубой |
| Розмір каменя: | 13*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е22084 Розмір каменю: 12.3*10.3*7.5мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний рожевий кварц класса ААА+ купить в Украине. Характеристика Код товара: Е21016 Розмір: 13.9*10.6*6.2mm. Огранка: овал Колір: рожевий кварц Чистота: VVS Обробот...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 14*10.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний сапфір 9.5*7.9мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 6 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.5*7.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний рожевий кварц груша кабошон купить в Украине. Характеристика Код товара: Е22095 Розмір: 13*9*5.7mm. Огранка: груша кабошон Колір: рожевий кварц Чистота: VS2 О...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 11.2*9.5мм купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е15641 Розмір каменів: 11.2 x 9.5 x 4.4мм Огранювання: овал (кабошон) Колір чорний Чистота: Op...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 11.2*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21595 Розмір каменю: 11.8*7.5мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11.8*7.5мм |
| Форма огранювання: | бріолет |











































