Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 24)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Код товара: Е1269 Вес: 4.1Ct Размер : 7.9 X 8.0 X 5.4 – 8.0 X 8.6 X 5.6 mm. Огранка: подушка Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Уругвай Твер...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*8мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Інвестиційний Натуральний Смарагд огранювання октагон вагою 4.1Ct і розміром 10мм. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, внутрішня морфологія каменю ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Натуральний сапфір 9.1*8.7мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою 4 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огранований&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.1*8.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 4.15Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 12*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 4.15 Карата розміром 11.3*8.95мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього коль...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11.3*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21635 Вага: 39Ct Розмір: 33.8*22.6*5.9мм Огранка: немає Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 33.8*22.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е18118 Розмір: 27.6*14.8*4.9мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 28.7*15.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт пара октагон кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21422 Розмір: 26.5x 22x 8.6MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 26.5*22мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 33*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт овал пара кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код то...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 26*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист без огранки купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 28.5*18.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великі натуральні аметистт пара. Гідні камені для інвестицій та розкішних сережок! Код товару: Е21258 Розмір каменю: 19.6*15.8*9.4мм, 19.2*15.2*11.1мм Колір фіолетовий (з рожевим відтінком на сонці) ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 19*15мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рожевий кварц без огранки 65*38*25мм купити в Україні Код товару: Е15182 Розмір каменів: 65x 38 x 25мм. Огранювання: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS2-SI2 Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бр...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 65*38мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт овал пара кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код то...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 26*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кабошон овал: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е1...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 36*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |











































