Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 20)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 7.26 Карата розміром 12.24* 9.5мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синьог...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.2*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15120 Розмір каменя: 12.8*9.45*6.06mm. Огранка: овал Колір: яскравий жовто-оранжевий, з легким зеленуватим...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 12.8*9.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е11256 Размер камней: 11X 7.5Х 5mm. Огранка: овал кабошон Цвет: синий Чистота: SI1 Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Рожевий кварц кристал 85*35*25мм купити в Україні Код товару: Е17084 Розмір каменів: 85x 35 x 25мм. Огранювання: обеліск, кристал Колір: як на фото Чистота: VS1-SI2 Обробка: UNHEATED Походження ...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 85*35мм |
| Форма огранювання: | фантазійна, обеліск, кристал |

Код товару: Е21357 Вага: 607Ct Розмір: 84x 55х 23MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 84*55мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21392 Розмір каменю: 16*11.7*6.3мм Колір поліхромний фіолетовий з рожевими відблисками на сонці Огранювання: груша Чистота: VVS...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*11.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21250 Розмір каменю: 16*11.7*6.6мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огран...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*11.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21230 Розмір: 10.9*7.5*5.8мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10.9*7.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний рожевий кварц класса ААА+ купить в Украине. Характеристика Код товара: Е21037 Розмір: 13.9*10.8*7mm. Огранка: овал Колір: рожевий кварц Чистота: VVS Оброботка...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 14*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний рожевий кварц класса ААА+ купить в Украине. Характеристика Код товара: Е21036 Розмір: 13.7*11.2*7.3mm. Огранка: овал Колір: рожевий кварц Чистота: VVS Обробот...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13.7*11.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 16.5*7.8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь спессартин гранат 10.2* 9.2мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартин гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україн...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10.2*9.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е22165 Вага: 5Ct Розмір: 17*13*3мм Огранка: немає Походження: Індія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 17*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт пара груша кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код т...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений кіаніт купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний ...
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 40*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |











































