Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 25)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Малахіт пара груша кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код т...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21459 Вага: 30.1Ct Розмір: 35*24*5мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 35*24мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Топової якості натуральний Масайський Фанта гранат ( спессартин) характеристика: Код товару: Е21972 Вага: 3.69Ct Розмір каменів: 10*6.6*6.5мм Огранювання: немає Колір: оранжев. в тіні, мандариново-вогнян...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*6.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

характеристика: Код товару: Е15998 Розмір каменів: 9.2*8.5*6мм Огранювання: немає Колір: оранжево-коричневий в тіні, мандариново-вогняний на сонці Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Наміб...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 9.2*8.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е11111 Размер камней: 9 X7 Х4 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Колекційний аметист 3.8Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е22077 Вага: 3.8Ct Розмір каменя: 9.8*9.8*7.5mm. Огранювання: круг фантазійний Колір:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний сапфір 9.7*7.2мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 4 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огранова...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.7*7.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 13.5*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір 8.6*6.8мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 4 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.6*6.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

характеристика: Код товару: Е15997 Розмір каменів: 10.8*7.6*5.4мм Огранювання: немає Колір: оранжево-коричневий в тіні, мандариново-вогняний на сонці Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження камені...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10.8*7.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е18086 Розмір каменю: 11*9*4.8мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральні Смарагди комплект огранювання октагон вагою 3.5Ct і розміром 8.1*6.1, 7*5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Колумбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, &n...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.1*6.1мм, 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е18085 Розмір каменю: 10.9*8.9*4.9мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний піроп гранат без огранки 9.2*8.7мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21980 Розмір каменя: 9.2Х8.7Х4.8mm. Огранювання: немає Чистота: VS1/2 (фото зроблено при яскравому світл...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.2*8.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12*8.6мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*8.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1140 Размер камней: 10.4 X8.5 Х 3.7 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |











































