Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для тельца
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Телець. Камені талісмани для Тельців по гороскопу (text_page 18)
Які камені підходять Тельцям. Коштовне каміння для жінки Тельця, камені для чоловіка Тельця

Колекційний аметист 99.75Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист без огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 37*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кабошон овал: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е1...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 45*27мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21520 Вага: 9.9 карат Розмір каменю: 12.1*10.1*6мм, 12*9.9*5.5мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Уругвай Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21215 Розмір каменю: 16.3*15.1*8мм Колір intense purple Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16.3*15.1мм |
| Форма огранювання: | груша |

Драгоценный камень сапфир кабошон купить в Украине Код товара: Е14392 Размер камя: 13.2*9.9*7мм Цвет: синий Огранка: кабошон Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 9 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 13*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е17229 Розмір каменя: 14.2 X11.7 Х 5.7 mm. Огранка: овал (кабошон) Колір: див.фото Чистота: Opaque Обробка: HEATED Походження: Цейлон Твердість: 9,0 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 14.2*11.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист 13.5мм кушон (подушка) Код товару: Е21785 Розмір каменю: 13.5*13.5*8.4мм Колір фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Тверд...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.5мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Код товара: Е1139 Размер камней: 13.3 X11.3 Х 5.4 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1111 Размер камней: 13 X10.5 Х3.6 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е22111 Вага: 8Ct Розмір каменю: 15*14*7.5мм Колір світло-фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 15*14мм |
| Форма огранювання: | груша |

Рожевий кварц Куля 46мм купити в Україні Код товару: Е15928 Розмір каменів: 46мм. Огранювання: куля, сфера Колір: як на фото Чистота: VS1-SI2 Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Колір рожевий .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 46мм |
| Форма огранювання: | куля |

Аквамарин фантазийной огранки "Тигр" купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный к...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 15*13мм |
| Форма огранювання: | фантазийная |

Натуральний аметист 13.2мм кушон (подушка) Код товару: Е21442 Розмір каменю: 13.2*13.2*8.5мм Колір рожево-фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.2мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 18*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете н...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 8.5*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1141 Размер камней: 12.5 X10 Х 6.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |










































