Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для рака
Для рака (text_page 73)

Огромный натуральный халцедон без огранки купить в Украине: цена, фото Не знаете где купить натуральный камень халцедон без огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить крупный...
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 75*66мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Моховый агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень моховый агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень моховый агат в Ук...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 50*37мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Жеода зеленого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купити н...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 58*51мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Гарна інвестиція та надзвичайний екземпляр до колекції! Код товару: Е15502 Розмір каменя: 12.2*10мм- 12.1*10.2мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VVS ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 15.7*12.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень необработанный аквамарин купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аквамарин ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 15*11мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний імперіал топаз 14.8*13мм (серце) купити в Україні Код товару: Е14924 Розмір каменю: 14.8 *13 * 8.4мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: HEATED ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 14.8*13мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 21*11.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Характеристика Камінь просвердлений - готовий кулон Артикул: Е21851 Розмір каміння: 53.8Х37Х7.5mm. Огранювання: кабошон Колір: мультиколор Чистота: VS-Translucent Обробка: тонов. Похо...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | помаранчевий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 54*37мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: С1522 Серебро 925 пробы (проба стоит) Вес:5.6г Серьги: застежка – англ. Размер лицевой части: 22X 14мм 100% природные камни: эфиопский опал, танзанит, оранжевые сапфиры Сонгеа Размер ...
| Вид виробу: | сережки |
| Камінь: | опал, танзанит, сапфир |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товара: Е1236 Размер камней 2.5 X 1.3 – 2.6 X 2.0 mm. Огранка: круглая Цвет: BLUISH PURPLE Чистота: VVS – VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е18...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22*13мм |
| Форма огранювання: | груша |

Драгоценный камень топаз огранка груша купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Топаз в форме капли, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень топаз ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*12мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е128003 Размер камней: 12.6X 9мм Огранка: подушка Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневвый |

Натуральний імперіал топаз 13мм (круг) купити в Україні Код товару: Е15860 Розмір каменю: 13 * 13 * 8мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Обробка: HEATED ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е15544 Розмір каменів: 14мм Огранювання: круг чеканка Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 14мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е13184 Размер камней: 9*7*3.7mm. Огранка: подушка Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | подушка |








































