Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для рака
Для рака (text_page 69)

Дорогоцінний камінь Аквамарин 7.9мм квадрат купити в Україні. Купити натуральний аквамарин квадратної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7.9мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 9.3*7.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 9.0*6.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Код товара: Е14046 Размер камней: 10.1х7.9х5.2mm. Огранка: груша (капля) Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11.3*6.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14055 Размер камней: 10х8х5.6mm. Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13178 Размер камней: 8*6*4.0mm. Огранка: груша Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | коричнеый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.6*7.7мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.6*7.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень Зеленый топаз купить в Украине (Сертификат). Не знаете где купить натуральный камень Зеленый топаз, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драго...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е15032 Розмір каменя: 8*8мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е14053 Размер камней: 10х8х5mm. Огранка: овал кабошон Цвет: желтый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Лондон топаз (груша) - Відео Код товару: Е14594 Розмір каменів: 9.8 * 7 * 4.7mm. Огранювання: груша (крапля) Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження каменів: Браз...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.8*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Пара зелених агатів овальної форми: ціна, фото, каталог Код товара: Е15266 Размер камней: 7.92х5.89х 4.11мм Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсва...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара зелених агатів овальної форми: ціна, фото, каталог Код товара: Е15266 Размер камней: 7.92х5.89х 4.11мм Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATE...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13186 Размер камней: 8*8*4.8mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е13109 Размер камней: 8.0*6.0*4.0 mm. Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Санта Мария Твердость: 7.5 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |








































