Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для рака
Для рака (text_page 74)

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.3*5.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.5*6.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Код товара: Е130061 Размер камней: 7.8Х5.4мм Огранка: круглый Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.6*7.2мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.6*7.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд пара круглого огранювання вагою 1.8Ct і розміром 7*5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, внутрішня морфо...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон, кушон |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.2*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13149 Размер камней: 7.5Х7.5Х4.6 mm. Огранка: сердце Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 Великолепный чистый топаз оттенка Лондон блу...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7.5мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Код товару: Е15562 Розмір каменя: 7*5мм Колір: блакитний Огранування: смарагдова Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | смарагдова |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.4*7.7мм триліон купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 3 Карата трикутної форми огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквам...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.4*7.7мм |
| Форма огранювання: | триліон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.7*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.7*5.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е18...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.7*6.4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.5*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь білий топаз купити в Україні. Великий вибір натуральних топазів: білі, блакитні, Лондон блю, рожеві, зелені, містичні. Білі топази для ювелірних прикрас купити в Києві....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.5мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е17...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |









































