Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для рака
Для рака (text_page 70)

Натуральный камень Зеленый Ботсванский агат 8*10мм купить в Киеве по низкой цене. Код товара: Е14096 Размер камней: 8.0X10.0Х7.0мм Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Пр...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Лондон топаз 8мм (круг) - Відео Код товару: Е14770 Розмір каменів: 8 * 8 * 4.9mm. Огранювання: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження каменів: Бразилія ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральный топаз (квадратной формы) купить в Украине Код товара: Е14272 Размер камней: 7.1х7.1х4.8 mm. Огранка: принцесса (квадрат) Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7.1мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Пара зелених агатів овальної форми: ціна, фото, каталог Код товара: Е15265 Размер камней: 7.85х5.87х 3.85мм Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсва...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14054 Размер камней: 10х8х4.5mm. Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е15014 Размір каменів: 8.0*6.0мм Огранка: овал Колір: коричневий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження : Африка Твердість: 7,0 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е12092 Размер камней: 9.0 X7 Х 4mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |

Натуральный камень Sky Blue топаз купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень топаз, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень топаз Скай&...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.8*5.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е130018 Размер камней: 10X 7.3Х4.6мм Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мария Твердость: 7.5 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.3*5.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.4*7.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15330 Розмір каменя: 20*14*9мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е18...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22.7*12.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аквамарин без огранк...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 23*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































