Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для рака
Для рака (text_page 76)

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8*6мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Чистий Натуральний Смарагд огранювання квадрат преміум класу вагою 1.20Ct (1.2 Карата) і розміром 5.7мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: віз...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.7мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |
| Країна: | Замбія |

Пара натуральних Лондон топазів 5мм кушон: ціна, фото, купити Україна, Київ Характеристика Ціна вказана за пару. Код товару: Е17053 Розмір: 5Х5Х3mm. Огранка: кушон (подушка) ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушон, квадрат |

Код товара: Е40034 Размер камней 2.3 X 1.8 mm. Огранка: круглая Цвет: BLUISH PURPLE Чистота: VVS – VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е13104 Размер камней: 8.3 X 6.3 X 4.3 mm. Огранка: груша Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Великий Натуральний Смарагд огранювання овал вагою 1.28Ct (1.28 Карата) і розміром 8.3*6.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чист...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.3*6.1мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин огранки октагон, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&n...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин огранки триллион, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7.5*7.2мм |
| Форма огранювання: | триллион |

Код товара: Е13105 Размер камней: 8.0 X 6.0 X 4.0 mm. Огранка: груша Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний Танзаніт 8*6мм овал купити в Україні. Натуральний танзаніт огранка овал купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика Код ...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.8*5.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овалї |

Зелений агат овальної форми: ціна, фото, каталог Код товара: Е15269 Размер камней: 7.73х5.77х 3.62мм Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бот...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.7*5.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин огранки октагон, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&n...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Чисті Натуральні Смарагди (пара) огранювання квадрат преміум класу вагою 0.95Ct (0.95 Карата) і розміром 4.2мм в насиченому зеленому кольорі. Каміння здобуте в Замбії, ограновані в країні ви...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.2мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е13174 Размер камней: 7*5*3.3 - 7.1*5*3.8mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |








































