Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для Овна
Каміння для Знаку Зодіаку Овен: каталог, купити в Україні. Прикраси з камінням для Овнів. (text_page 53)
Каміння талісмани для Знаку Зодіаку Овни. Яке каміння підходить Овнам по гороскопу

Жеода зеленого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купити н...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 58*51мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е11841 Размер камней 18X 12.5X 7мм Огранка: капля Цвет: Green Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Вьетнам Твердость: 4,0 .....
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | зеленый |

Купить драгоценный камень Рубин в Украине (Киев, Львов, Харьков, Днепр, Одесса, Николаев, Запорожье) Не знаете где купить натуральный камень Рубин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценны...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 11*13.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 11.05Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 16*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика Камінь просвердлений - готовий кулон Артикул: Е21851 Розмір каміння: 53.8Х37Х7.5mm. Огранювання: кабошон Колір: мультиколор Чистота: VS-Translucent Обробка: тонов. Похо...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | помаранчевий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 54*37мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е11935 Размер камней: 14X11 Х 3mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: HEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 10.39Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 16*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аметист&n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 6.9мм серце купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ог...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь рубін у формі серця купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.7мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь рубін у формі серця купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товара: Е1188 Размер камней: 8.8 X6.6 Х 3.2 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е13145 Размер камней: 7.0Х7.0Х4.0 mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Дорогоцінний камінь рубін 8.7*6.7мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8.7*6.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный драгоценный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный каме...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аметист&n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |



















































