Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для Овна
Каміння для Знаку Зодіаку Овен: каталог, купити в Україні. Прикраси з камінням для Овнів. (text_page 54)
Каміння талісмани для Знаку Зодіаку Овни. Яке каміння підходить Овнам по гороскопу

Натуральний камінь аметист купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь Бразильський аметист, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь аметист в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е130022 Размер камней: 11.0Х5.5мм Огранка: бриолет (просверлен) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 11*5мм |
| Форма огранювання: | бриолет |

Код товара: Е1193 Размер камней: 7.9 X5.9 Х 3.8 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1300221 Размер камней: 10.0Х5.0мм Огранка: бриолет (просверлен) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 10*5мм |
| Форма огранювання: | бриолет |

Код товара: Е1300222 Размер камней: 9.0Х5.0мм Огранка: бриолет (просверлен) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 9*5мм |
| Форма огранювання: | бриолет |

Код товара: Е1187 Размер камней: 8.2 X6.5 Х 3.0 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |

Пара рубінів 5мм круглої огранки купити в Україні Пара Рубінів діаметром 5мм купити в Україні. Ці ексклюзивні камені, символ любові і пристрасті ще й ограновані в класичній круглій ф...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е14092 Размер камя: 7.0*5.0*4.3мм Цвет: красный Огранка: овал Чистота: SI-SI1 Обработка: HEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 9 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14091 Размер камя: 7.5*5.3*3.7мм Цвет: красный Огранка: овал Чистота: SI-SI1 Обработка: HEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 9 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный аметист в форме сердца купить Код товара: Е14384 Размер камней: 8.0 X 8.0мм Огранка: сердце Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Дорогоцінний камінь рубін 6.6мм купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й огранен ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Розкішний Бразильський Аметист 9*7.3мм Код товару: Е18082 Розмір каменю: 9*7.2*5.5мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е40003 Размер камней: 7.0 X 4.7 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Дорогоцінний камінь рубін 6мм купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й огранен в ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 5мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рубін 5.6мм круг купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |



















































