Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для Овна
Каміння для Знаку Зодіаку Овен: каталог, купити в Україні. Прикраси з камінням для Овнів. (text_page 46)
Каміння талісмани для Знаку Зодіаку Овни. Яке каміння підходить Овнам по гороскопу

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е17078 Розмір каменя: 33х22 mm Огранка: овал кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 33*22мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний тигрове око без огранки купити в Україні Тигрове око зріз мінералу 86 * 43мм: ціна, фото, купити в Києві. Код товару: Е14545 Розмір каменів: 86 * 43 * 7mm. Огранювання: без огранки ...
| Камінь: | тигрове око |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 86*43мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний аметист з Уругваю купити Україна Київ Код товару: Е18056 Розмір каменю: 16*7.95*5.7мм Колір фіолетовий поліхромний Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 16*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь рубін 9.7мм серце купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ог...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.7мм |
| Форма огранювання: | серце |

Драгоценный камень Зеленый Аметист (Празиолит) купить в Украине Код товара: Е14380 Вес: 3.96Ct Размер : 10.0 X 9.9 X 6.7 mm. Огранка: подушка Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEAT...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10*10мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Название камня Флюорит происходит от "Fluor" - течение. Цена на натуральный камень флюорит варьируется, в зависимости от чистоты камня и его размера. Заказать драгоценный камень флюори...
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 12.6*8.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е134032 Вес: 3.91Ct Размер : 8.1 X 10.2 X 3.9 - 8.3 X 10.2 X 4.2 mm. Огранка: овал Цвет: фиолетовый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Брази...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 9.1*7.1мм октагон з Сертифікатом купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.1*7.1мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аметист&n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Зелений агат форми октагон 11*9мм: ціна, фото, каталог Код товару: Е15268 Розмір каменя: 11.13х9.14х5.2мм Огранка: октагон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Ботсвана Тверді...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е13162 Размер камней: 11*9.2*6mm. Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 10*6мм без огранки купити в Україні Необроблений Негрет рубін без огранки купити в Україні. Цей незвичайний камінь без слідів будь-якої обробки, в такому вигляді, в якому ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Розкішні натуральні Аметисти пара 9*7мм Код товару: Е21616 Розмір каменю: 9*7*5мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь аметист 3.57Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям прямокутної огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рубін 8.7*6.9мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристра...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8.7*6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.4Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 9.4*8.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |



















































