Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для Овна
Каміння для Знаку Зодіаку Овен: каталог, купити в Україні. Прикраси з камінням для Овнів. (text_page 49)
Каміння талісмани для Знаку Зодіаку Овни. Яке каміння підходить Овнам по гороскопу

Дорогоцінний камінь необроблений аметист купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 19*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 20.05Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 18*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13188 Размер камней: 8*8*5mm. Огранка: сердце Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Дорогоцінний камінь рубін 8*7мм без огранки купити в Україні Необроблений Негрет рубін без огранки купити в Україні. Цей незвичайний камінь без слідів будь-якої обробки, в такому вигляді, в якому в...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь аметист кабошон 10*8мм Код товару: Е14960 Розмір каменю: 10*8*4.5мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный камень сердолик купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень сердолик огранки кабошон, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный ...
| Камінь: | сердолик |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Розкішний Болівійський Аметист 10мм Код товару: Е18084 Розмір каменю: 9.97*5.42мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 6.9мм октагон купити в Україні Камінь на фото в демонстраційній оправі. Каблучка не для продажу Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насиче...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний камінь сердолік овал 10*8мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Україн...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 2.65Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 11*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь рубін 6.9мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рубін у формі серця купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь рубін 8мм круг купити в Україні Натуральний рубін вагою 2.58 Карата діаметром 8мм купити в Києві. Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичени...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е14055 Размер камней: 10х8х5.6mm. Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 8*6мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний камінь сердолік овал 9.9*7.9мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Укр...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |



















































